O firmie

Efekt Technologies sp. z o.o. została założona w 2010 roku. Jesteśmy nowoczesnym, szybko rozwijającym się strategicznym partnerem przedsiębiorstw w efektywnym zarządzaniu energią poprzez dostarczanie technologii zbierania i analizy danych oraz usług związanych z wdrażaniem programów efektywności energetycznej.

Naszą misją jest zapewnienie klientom skutecznego wykorzystania zasobów poprzez dostosowane narzędzia do diagnozy, zbierania i analizy danych oraz optymalizacji procesów. Dostarczamy nasze usługi wspierając rozwój zarządzania energią w przedsiębiorstwach, a także w budynkach. Bierzemy odpowiedzialność za osiąganie wyznaczonych wspólnie celów.

Efekt Technologies jest partnerem międzynarodowej grupy Nextep i posiada biura w Kielcach (Polska) oraz w Puteaux (Francja).

IG

Zarząd

Stefan Dunin-Wąsowicz, Prezes Zarządu

Ekonomista i finansista, specjalista w dziedzinie strategii przemysłowych. Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego i Uniwersytetu Nancy we Francji. Ukończył studia podyplomowe na Uniwersytecie Genewskim w zakresie strategii przemysłowych. Przez wiele lat menadżer wyższego szczebla w międzynarodowych korporacjach (Hewlett-Packard, Agilent Technologies, Philips) w Stanach Zjednoczonych i na terenie Europy. W Polsce sprawował funkcję Prezesa nowatorskiej spółki GeoInvent, następnie Tele Atlas Polska. Ekspert w zakresie relacji przemysłowych i społecznych BPI Polska. Członek Rady Programowej Polskiego Forum Obywatelskiego.

Zespół

Stefan Dunin-Wąsowicz, Prezes Zarządu

Paweł Kukawski, Konsultant techniczny

Gildas Malandain, Przedstawiciel handlowy